سفره هايتان را با سبزى، زينت دهيد ؛ زيرا سبزى با بسم اللّه الرحمن الرحيم، شيطان را طرد مى كند. - حضرت محمد (ص) - مكارم الأخلاق، ص 176

 

نکته روز
پنجشنبه, ۲۳ آذر , ۱۳۹۶
آشنایی با موسسه

درباره موسسه

موسسه آموزش عالی پارسا بابلسر با هدف اشاعه علم  و دانش  و تربیت دانشجویانی مسئولیت پذیر، خلاق  و متخصص با تلاش جمعی از متخصصین و کارشناسان علوم فنون و با مجوز وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید.

این موسسه در مقاطع مختلف کاردانی ،کاردانی پیوسته ،کارشناسی وکارشناسی پیوسته در رشته های حسابداری ،مدیریت صنعتی، ریاضی کاربردی ، نرم افزار کامپیوتر ، سخت افزار کامپوتر ، مترجمی زبان انگلیسی ، آموزش زبان انگلیسی ، مدیریت بازرگانی   آمار ، حسابداری بازرگانی و تربیت بدنی دانشجو می پذیرد.

در حال حاضر ۱۲۷۰ دانشجو در این موسسه مشغول به تحصیل می باشند.

چشم انداز موسسه

نقش بی بدیل دانشگاه ها در تربیت نیروی متخصص و نیز محقق امری انکار نا پذیر است. دانشگاه زمانی می تواند نیروی انسانی محقق تربیت کند که نقاط قوت و ضعف خود را به خوبی شناخته و در مقابل از فرصت هلی بوجود آمده نهایت استفاده را ببرد از این رو ، موسسه آموزش عالی پارسا به منظور تحقق اهداف بلند مدت و ارتقای سطح کیفی و کمی پژوهش و آموزش فضایی بالغ بر ۶۰۰۰ متر مربع را به این مهم اختصاص داده است. زیر بنای ساختمان حدود ۶۰۰ متر در ۷ طبقه بوده و شامل بخشهای اداری ، آموزشی ، پژوهشی و رفاهی می باشد.